Pattaya

Pattaya je nejznámější turistickou oblastí, která nabízí veškerý komfort co se týče koupání v moři, písčitých pláží, teplého slunce a množství zábavy. Pattaya uspokojí každého návštěvníka. Najdete tu ubytování v přepychových hotelích, muzea a zábavní parky, pěkné prostředí a spoustu nočních podniků.
Letovisko Pattaya bylo dříve rybářskou vesnicí. Avšak roku 1959 se díky americkým vojákům začalo postupně rozvíjet a turisté začali více navštěvovat zemi.

Zájezdy do Thajska na INVIA.CZ >>

Své místo si zde najdou především nároční turisté, kteří sem jezdí za divokým nočním životem, levným ubytováním a krásným počasím. Opuštěné pláže a romantická místa na Pattaya většinou nenajdete.
Velkou atrakcí je tzv. Sloní vesnice, na kterou narazíte na Pornprapanimitr Road. Prožít tu můžete nevšední den v džungli s projížďkou přímo na slonech. Milovníky květin určitě nadchne orchidejová farma nacházející se v Tampon Nong Pru.

Atraktivním místem je oblast zvaná Khao Pattaya. Toto území se rozkládá na vysokém pahorku. Z vrchu Khao Pattaya je opravdu překrásná vyhlídka na  okolní krajiny. Oblast Khao Pattaya je ideálním místem pro romantické chvilky. Na druhé straně kopce se tyčí chrám Wat Phra Yai. Do chrámu vede dlouhé schodiště přímo k soše sedícího Buddhy.

Pattaya je také centrem sexuálního průmyslu. V noci se tu otevírá spoustu striptýzových a go-go barů, kde se v rytmu hudby kroutí snědé krasavice a nabízejí návštěvníkům své služby. Proslulé jsou v Pattaya i masážní salonky, které splní očekávaní i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi.