Phi - Phi

O souostroví Phi – Phi se říká, že je jedním z nejkrásnějších území v Thajsku. Souostroví Phi – Phi tvoří překrásné ostrovy s čistými plážemi, tajemným podmořským světem a hustým pralesem. Každý ostrov tu má své kouzlo.

Zájezdy do Thajska na INVIA.CZ >>

Jedním z krásných ostrovů je Phi Phi Le. Ostrov je známý díky filmu Pláž se slavným hercem L. DiCapriem. Na ostrově Phi Phi Le najdete mnoho poloprázdných pláží s výhledem na azurové moře. Nadchnout vás zde můžou výborné podmínky pro potápění.

Pokud máte možnost navštívit ostrov Phi Phi Le, o kterém se tvrdí jako o ráji na zemi, budete jistě nadšeni jeho dokonalou scenérií a půvabem.

Ostrov Phi Phi Don je dalším známým ostrovem, který je stále obydlen. Ostrov je tvořen vápencovými skálami, smaragdovým mořem a úchvatnou přírodou. Zvábit vás tu může písečná pláž, která se vleče k velkému pohoří a dále směřuje do moře.

Dalšími ostrovy jsou Moskyto a Bamboo, kde jistě najdete relaxaci a klid pro svoji dovolenou. Okružní plavbou lodí můžete poznat ostrovy i z jiné perspektivy.

Pokud chcete prožít příjemnou dovolenou v okouzlující přírodě s nádechem romantiky, souostroví Phi – Phi bude tím pravým místem.